İlaçlama Alanlarımız ve fıyatlarımız :Avcılar bölgesinde yaygın olan böcek türü oryantal hamam böceği ve amarikan hamam böceği türleridir bu türler , Ev ,işyerleri,Oteller,Okullar,Devlet Daireleri,Lokanta ve Restaurantlar,Kafe ve Barlar,Fabrikalar,Bakkal ve Marketler,Her Türlü Depolar,Ofis ve İşhanları,Bahçe ve Açık Alanlar,Gemiler ve Tekneler  gibi yerleri kendilerine mekan olarak edinmiş ve kuluçka dönemlerinde bu mekanların sahiplerini rahatsız edici şekilde ortalıkta gezmektedirler butür ortamların kesinlikle insan sağlıgı açısından ilaçlanması gerekmektedir.

İlaçlama hizmetleri genel olarak her ortamda aynı olmasına karşın zaman zaman ilaçlamanın yapılacağı ortamlara göre verilecek hizmetler değişkenlik gösterebilmekte ve farklı yöntemler kullanılmaktadır.

İlaçlama fıyatlarımız mesafe ve yapılacak yerin metrekarelerine göre degişiklik gösterebilmektedir.İstanbul avrupa yakasında ve anadolunun metrobüs düzergahına yakın bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

  1. Esenyurt jel ilaçlama fıyatları  40 Tl den  başlamaktadır.
  2. beylikdüzü jel ilaçlama fıyatları  50t l den başlamaktadır.
  3. avcılar jel ilaçlama fıyatları  50 tl den başlamaktadır.
  4. bahçeşehir ilaçlama fıyatları 50 tl den başlamaktadır.
  5. büyükçekmece ilaçlama fıyatları 50 tl den başlamaktadır.

Jel ilaçlama mutfak ve evin kapı dolap içi gibi haşerelerin yogun oldugu bölgelere yapılmaktadır. çocukların erişemeyecegi yerlere yapılmaktadır. Jel ilaçlamanın kokusu yoktur ve hiçbir sağlık sorunu oluşturmamaktadır gayet güvenli ve sağlık bakanlıgı halk sağlıgı ile mücadele ilaç listesinde bulunmaktadır. güvenle kulanıla bilmektedir.jel ve sıvı ilaçlamanın fıyat farkı normalde aynıdır  bağzı yer ve bölgelerde fıyat farkı azda olsa uygulanmaktadır .

Güvenilir bir firma ile  ilaçlama  yaptırıp güven içinde haşerelerden kurtulmak için bizi aramadan ilaçlama yaptırmayınız.

İstanbulun her yerine 40 tel den başlayan fıyatlarla Jel ve sıvı ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Bİlgi için : 0212 689 05 72 -0541 870 41 14 -0546 865 15 73

Sayfamızı beğenmek için:       https://www.facebook.com/furkanbocek.ilaclama   http://www.furkanbocekilaclama.com/