furkan ilaçlama hizmetleri

Esenyurt fare ilaçlama : Esenyurt ve çevresi olan hadımköy,beylikdüzü,avcılar,bahçeşehir,çatalca bölgelerinde fare (sıçan ) çokça bulunmakta özllikle fındık fareleri ve lagam fareleri çok sayıda insanı rahatsız etmekte ve bunun hakkında çok şikayet almaktayız.Esenyurt ve istanbulun her semtine fare ilaçlama hizmeti veren firmamız bu konuda çok başarılı ve ilaçlama hizmetlerinde çagın firmalarını açık ara geride bırakmış referans olarak ve müşteri memnuniyeti olarak binlerce insanı istedikleri ilaçlama firmasına kavuşturmuştur.

Fare ilaçlama nasıl yapılır: Fare ilaçlama yöntemleri klasik yöntemle peynir’e ilaç koymaktan ziyade,gelişmiş teknoloji fare ilaçlarını kullanmak çok daha mantıklı ve aynı zamanda etkili olmaktadır.Fare ilacını raskele savurmak yada  bu kemirgenlerin nerede yaşadıgını bilmemek fare ilacını etkisiz hale getirmiş olur.Siz müşterilerimize tavsiyemiz profesyönel fare ilaçlama ekibimize zaman tanımanız ve ilaçlama işlemini uzman ekiplerimize bırakmanız neden diyorsanız.Kullandıgınız ilaçlar başkalarına zarar verebilir.Bir çocuk veya kedi , köpek gibi hayvanların fare ilacını sizin koydugunuz yerlerde yemesi durumunda nasıl bir sorumlulukla karşı karşıya gelebileceginizi unutmayın sizlerde uzman personelimiz nezaretinde ilaçlamalarınızı yaptırın.

Uzman personelimizin fare ilaçlama yöntemleri : fare istasyonu

1-   Farenin yerini ve gitmiş olması düşünülen yerleri tespit etmek

2-   Farelerin yuva yapma olasılıgı oldugu yerlere ilaç koymak

3-   İlaçları fare istasyonu dedigimiz koruyucu fare evine koymak

4-  koruyucu fare istasyonlarını çocukların erişemeyecegi yerlere koymak

 

Güvenilir bir firma ile  ilaçlama  yaptırıp güven içinde haşerelerden kurtulmak için bizi aramadan ilaçlama yaptırmayınız.

Esenyurt haşere ilaçlama : Esenyurt  büyük  aynı zamanda hızla gelişmekte olan istanbulun gözde semti haline gelmiş bir ilçe,Genel olarak bağcılar,bahçelievler,zeytinburnu olmak üzere birçok bölgeden göç almak  ve çevre ilçeleri böcek ilaçlama hizmeti veren firmamız,Esenyurt ilaçlama firmaları arasında en hızlı ve en yakın ilaçlama firması olarak istediginiz saatlerde ilaçlama hizmeti verebilmektedir.Esenyurt böcek ilaçlama firması olarak kokulu ilaçlama,kokusuz ilaçlama,jel ilaçlama ve kemirgen ilaçlama hizmeti vermekteyiz.Genel olarak ilaçlamakta oldugumuz böcek türleri :esenyurt ev ilaçlama-ilaçlama-istanbul

  • Çıyan, akrep, örümcek, kene, pire, Alman hamam böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı
  • Sivrisinek, tespih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, mite, gümüş böceği, yaban arısı, lağım faresi, çatı faresi, Tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği
  • Fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi karınca, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, tahtakurusu, sinek, kakalak, tatarcık, ağaç kurdu gibi birçok böceği ilaçlamaktayız.

İlaçlama Alanlarımız ve fıyatlarımız : Ev ,işyerleri,Oteller,Okullar,Devlet Daireleri,Lokanta ve Restaurantlar,Kafe ve Barlar,Fabrikalar,Bakkal ve Marketler,Her Türlü Depolar,Ofis ve İşhanları,Bahçe ve Açık Alanlar,Gemiler ve Tekneler

İlaçlama hizmetleri genel olarak her ortamda aynı olmasına karşın zaman zaman ilaçlamanın yapılacağı ortamlara göre verilecek hizmetler değişkenlik gösterebilmekte ve farklı yöntemler kullanılmaktadır.

İlaçlama fıyatlarımız mesafe ve yapılacak yerin metrekarelerine göre degişiklik gösterebilmektedir.İstanbul avrupa yakasında ve anadolunun metrobüs düzergahına yakın bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

  1. Esenyurt jel ilaçlama fıyatları  40 Tl den  başlamaktadır.
  2. beylikdüzü jel ilaçlama fıyatları  50t l den başlamaktadır.
  3. avcılar jel ilaçlama fıyatları  50 tl den başlamaktadır.
  4. bahçeşehir ilaçlama fıyatları 50 tl den başlamaktadır.
  5. büyükçekmece ilaçlama fıyatları 50 tl den başlamaktadır.

Esenyurt kokulu ilaçlama :

esenyurt ev ilaçlama :Kokulu  ilaçlama  yöntemi  günümüzde  kullanımı  azalmakla birlikte  eski  bir  yöntem  oldugu için  birçok  müşterimizin  tercihidir. Bu esnada kullanılan  ilaç  sağlık  bakanlıgı  onaylı  olmalıdır  ve  ilaçlama  esnasında  evde  insan  ve  canlı  balık  , kuş  ve  bağzı  otantik  bitkiler    (not:birçok bitki ilaçtan etkilenmemektedir ama biz tedbir amaçlı uyarıda bulunmaktayız )   olmak   üzere   yaşamsal  bir canlı olma özelligini  koruyan  hiçbirşey  bulunmamalıdır.ilaçlama  yapılmadan  önce  ağzı  açık  veya  hava  alan  gıda  maddeleri  tedbirli  bir  şekilde  bölgeden  uzaklaştırılmalı yada  hava  almayacak  bir  şekilde  ilacın  temasından  uzak  duracak bir  materyale  konulmalıdır . ilaçlama  işleminden sonra  yaklaşık  – 2 -5  saat  aralıgında  eve  girilmemeli  bunu  böceklerin  yogunluguna  göre  ilaçlama  yapan,  uzman personel  tarafından karar vermekte ve siz müşterilerimizi bilgilemdirmektedir..

İlaçlamadan sonra ev temizligi nasıl yapılmalıdır : İlaçlama  yapılan  alanlar  deterjan  gibi  temizlik malzemesiyle  özenle  temizlenir , yerler  silinir ,bardak,tabak , kaşık , tencere  vb.. ürünler dikkatle yıkanır yıkanmadan içerisinde  gıda maddesi  tüketilmemelidir .Salık açısından hijyenik bir temizlik yapılması tavsiye edilir.

Evde çocuk varsa : İlaçlama  yapılan  evde  çocuk  varsa  ev  temizlenip  kokudan  arındırıldıktan  sonra  çocuk  ve  bebeklerin  kullandıgı  veya  ulaştıgı  ürünler , oyuncaklar  mümkünse kullandırılmamalı  yada  çok titiz bir şekilde  deterjanla  yıkanmalıdır.

İlaçlama bitim  süresi : Geçince eve gelen bireylerden astım,bronşit,nefes darlıgı  ve buna benzer nefes alma verme sıkıntısı çeken solunum yolu raharsızlıgı olan   bireyler evin temizligi bitince ve ilacın etkisinin tamamen geçtigini anlayana kadar içeri girmemeleri tavsiye edilir bu konuda firmamız tarafından uyarıda bulunulur ve nezaman girecekleri hususunda bilgi verilir.

Kokusuz ilaçlama: kokusuz  ilaçlama  esnasında  evinizden  çıkmanıza  gerek  duyulmamakta  ilaçlama  yapıldıktan sonra   uzamnların size söyledigi  süre  zarfından  sonra  temizliginizi yapmanız yeterli olmakta.NOT: kokusuz ilaçlama esnasında astım,bronşit,nefes darlıgı ve bu benzeri hastalar kısa bir müddet evden çıkarılmaktadır.

Jel  ilaçlama  kokusuz ilaçlama : jel  kokusuz  ilaçlama  yapılma  esnasında  ev  sahipleri  günlük  ev  işleri  ve faliyetlerine  aynı  şekilde devam  edebilmektedir  jel  ilaçlama kokusuz  ve  temizlik  gerektirmeyen  bir  ilaçlama yöntemidir.

Fare ilaçlama ( kemirgen ilaçlama ) : Fare ilaçlamada tecrübeliimages (3) personelimizle insan ve hayvan sağlıgına zarar vermeden kokusuz bir şekilde  ev  ve işyerlerinizi ilaçlamaktayız.İstasyon kurularak yapılan fare ilaçlamada en kısa sürede kemirgenlerden sizleri kurtarıyoruz.

————————————————————————————–

Esenyurt işyeri ilaçlama : İş yeri ilaçlamarı ev ilaçlamaları gibi hasas olması gereken yerlerdir.iş yerleri insan yogunlugunun çok oldugu ve ilaçlama yapılacak alanların iyi tespit analiz edilmesi gerekmektedir bizler işyerlerini 2 alanda degerlendirdik bunlar gıda maddesinin üretim veya tükeim yapılan işyerleri ve üretim tüketim yapılmayan işyerleri olarak sınıflandımış bulunmaktayız.

İşyeri ilaçlama ( Gıda üretim ve tüketimin oldugu işletmeler ) :  Lokanta,catering,fırın,kebapçı,kasap,restaurant,balıkçı,çiğköfteci,dondurma,tatlı,yemekhane gibi tüketim yapan ve misküvi,çikolata,makarna,un,şeker fabrikaları gibi üretim yapan işyerlerinin gıda ve insan sağlıgı açısından ilaçlama yönteleri çok dikkatli ve profesyönelce olması gerekmektedir.Bu hususta kullandıgımız ilaçlar sağlık bakanlıgı onaylı olup kokusuz olmaktadır.işyerinde çalışan personele ve üretilen imalattaki malların gıdaların zarar görememesi halk sağlıgına,zarar vermemesi tek gayemiz olup bu sorumlulugu almaktan kaçınmamaktayız kendimize olan güvenimiz ve iş ahlakımızla gıda üretimi,tüketimi olan her işyerine ilaçlama hizmetini sunmaktayız.

İşyeri ilaçlama ( Gıdanın bulunmadıgı giyim,eşya,sanayi,sektörleri ilaçlama ) : İşyeri ilaçlamalarında esas alınan ilaçlama işlemleri işyerinin alanına göre belirlenmektedir,eger işyeri gıda üretimi yapılmıyorsa ,kokulu ilaçlama tercih edilir.İşyerinin ilaçlama ihtiyacına göre kokulu veya kokusuz ilaçlama yapılacagı iş sorumlusu ile istişare edilerek önerilerimize göre belirler ve ilaçlama yapmaktayız bu ilaçlama hizmetinde kokulu,kokusuz,jel veya kemirgen ilaçlama olabilmektedir.Ayrıntılı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz: 0212 689 05 72 -0546 865 15 73

———————————————————————————————————————————

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

260px-Insect_collage

Haşere  ilaçlama  servisimiz   işyerlerini , ev , villa , apartman dairesi , bina ,fabrika , ofis , kreş , lokanta , restaurant , otel , gemi , tekne , otobüs , binibüs , uçak ,  catering  , bodrum , çatı , dernek , kilinik  ,  hastane , okul , park , bahçe  gibi  mekanlarınızı ve hamam böceği , kene , pire , sinek , faregibi haşerelerin yuva kurdugu barındıgı tüm ortamları ilaçlama yapmaktayız  .

kamu kuruluşları gibi kapalı alanlar ile yaşam alanımıza dahil edilen tüm dış mekanların böcek, sinek, fare, yılan vb. haşerelerden evlerimizden temizlenmesi adına faaliyet gösteren servislerdir. İlaçlama firmaları sayesinde haşerelerin neden oldukları zehirlenme ve salgın hastalıklardan korunmak mümkündür. Sadece insanların bireysel sağlığı değil kullandıkları eşyaların, tükettikleri besinlerin ya da ürettikleri tarım ürünlerinin korunması için de ilaçlama firmaları tarafından ilaçlama yapılması gerekmektedir. Böcek ilaçlama firmaları tarafından ilaçlama yaptırılmadan önce ilgili kişi ya da kuruluşun

Sağlık Bakanlığından ilaçlama izin belgesi almış olmasına dikkat edilmelidir. 2005 yılında Sağlık Bakanlığı’nın çıkardığı yönetmelik sonrasında tüm böcek ilaçlama servisleri için bu onay zaruri kılınmıştır. Bu yönetmeliğine göre ilaçlama firmaları Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ilaçları kullanmakla durumundadır. Bu yönetmelik zararlı kimyasalların ilaçlama sırasında kullanılmasını engelleyerek halkın sağlığını tehlikeye sokacak bir işlem yapılmasını engellemek amacıyla çıkarılmıştır. Bu nedenle yasal olmayan şekilde faaliyet sürdüren haşere ilaçlama servisleri mutlaka bakanlığa ihbar edilmelidir. Haşere ilaçlama servisleri ilaçlama sırasında dört ayrı bileşen kullanırlar.

İnsektisit ilaçlar: Hamam böceği vb. haşereler ile mücadele de kullanılır.

Rodentisit ilaçlar: Fare, sıçan vb. kemirgenler ile mücadele de kullanılır.

Mollusisit ilaçlar: Salyangoz, sümüklü böcek gibi yumuşakçalar ile mücadele de kullanılır.

Repellent ilaçlar: Öldürülmenin dışında zararlıları ortamdan kaçırmak için kullanılır. Örnek olarak bazı zararlı kuş türlerin ya da pireler verilebilir.
Genel olarak kemirgen, kanatlı ve yürüyen olarak sınıflandırılan haşerelerin ilaçlanma uygulaması da yine üç gruba ayrılmaktadır. Bunlar jel ilaçlama, kokulu ilaçlama bir de kokusuz ilaçlamadır. Haşere ilaçlama servisleri tarafından kullanılan değişik ilaçların ve ilaçlama yöntemlerinin ilaçlama fiyatları üzerinde de etkisi bulunmaktadır.

Hamam böceklerini tanıyalım : 

Hamam böcekleri 6 farklı familyada yaklaşık 4.500 tür bulunmaktadır. Hamam böcekleri, 2.000 metreden daha yüksek yerler ve kutup bölgeleri dışında, dünyanın her yanında bulunurlar. Çoğu hamamböceği hepçildir. Çok farklı ortamlara adapte olup yaşayabilir, fakat en çok bina içlerinde nemli ve ılık ortamları tercih eder.

Salgıladıkları feromonlar ve bıraktıkları dışkıları vasıtasıyla diğer hamam böceklerine su ve besin kaynakları ile yuvalarının yerini işaret ederler. Dokunsal ve kimyasal iletişim kurarlar.

Gelişmiş bir sürü davranışı sergilerler. Yapılan bir çalışmada 50 adet hamam böceği birbiriyle bağlantılı 3 adet 40 böcek kapasiteli odacıklara bırakılmıştır. Bir süre sonra böcekler 2 odaya 25’er adet olarak yerleşip 3. odayı boş bırakmışlardır. Odacıkların kapasitesi 50’nin üzerine çıkarıldığında tüm böcekler tek bir odaya toplanıp diğerlerini boş bırakmışlardır. Dengeli bir rekabet ve dayanışma içinde olabildikleri gözlenmiştir.

Yaklaşık 300 milyon yıldır dünya üzerinde yaşamaktadır.

Bazı türleri hiçbir şey yemeden 1 ay aktif yaşayabilir ve sadece posta pulu arkasındaki zamkla beslenerek hayatta kalabilir. Su altında yarım saate kadar boğulmadan yaşayabildikleri görülmüştür. İnsana kıyasla radyasyona 6 ile 15 kat daha dayanıklıdırlar. Bir hamam böceği, kafası olmadan iki hafta yaşayabilir çünkü beyinleri ayaklarındadır fakat başsız bir hamam böceği açlıktan ölecektir.

Bunlar aslında parazit değildir. Fakat çeşitli hastalık etkenlerini mekanik taşıyıcılık veya arakonaklık yaparlar. Hamam böcekleri, kolera, tifo, verem, basilinin,kistlerinin yayılmasında mekanik taşıyıcı olarak rol oynar.

Kontrolü güçtür. Çünkü çok çabuk ürerler. Kontrolde üç noktaya dikkat edilmelidir.Bunların gizlendikleri duvar çatlakları ve benzeri yerler tıkanır.Çöp ve gıda açıkta bırakılmaz. Gıda artıkları temizlenir..Kontrolde en pratik yol ilaç kullanmaktır. Bu amaca kalıcı etkili ilaçların bunların saklandıkları yerlere püskürtülerek uygulanması gerekir. Fakat yumurtalardan yeni çıkacakları öldürmek için ilaç 2 ay sonra tekrarlanmalıdır. Bunlarla mücadelede ilaçlı yem tuzakları da kullanılmaktadır.

———————————————————————————-

 

1. SIVI İLAÇLAMA

• Sıvı haşere ilaçları, böcek ve fare ilaçlama uygulamalarında en sık kullanılan yöntemdir.

• Sıvı ilaçlar; hamam böceği, fare, pire, tahta kurdu, sivrisinek gibi tüm haşere ve kemirgen türleri için kullanılabildiği gibi, son derece etkili sonuç verir.

• Kokulu ve kokusuz şekilde yapılabilen sıvı ilaçlama için, ortam şartları büyük önem teşkil eder. Fırın, restoran, kafe gibi alanlarda, kokusuz ilaçlama daha sık yapıldığı gibi; ev, ofis, iş yeri gibi alanlarda kokulu ilaçlar daha sık kullanılır.

• Kokusuz sıvı ilaçlama, fareler üzerinde çok ağır etkisi olamamsıyla beraber bağzı fare türlerinin üstünde etki göstermektedir.

• Sıvı ilaçlar ile yapılan haşere ilaçlama uygulamaları, insan sağlığı açısından sorunlar oluşturabilir. Bu nedenle profesyonel böcek ilaçlama şirketleri tarafından hizmet almak şarttır.

• Sağlık Bakanlığı onayı taşımayan ilaçlama firmaları tarafından sıvı ilaçlar ile yapılan haşere mücadelesi hizmeti almak, son derece tehlikeli olacağı gibi, haşereler karşısında da etkili bir sonuç sağlamayacaktır. Bu nedenle kaliteli ve tecrübeli firmaların tercih edilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

2. JEL İLAÇLAMA

• Jel ilaçlama, yalnızca kalorifer böceği, alman hamam böceği, kakalak ve kara fatma gibi hamam böceği türleri üzerinde etkili olan bir böcek ilaçlama türüdür.

• Jel uygulamalarda, ortamın şartları ile haşere yoğunluğu da büyük önem arz eder.

• Haşerelerin sık görüldüğü alanlarda uygulanan bu işlem için, profesyonellik şarttır. Bu nedenle tecrübeli haşere ilaçlama firmaları tarafından hizmet almak büyük önem teşkil etmektedir.

Esenyurt ilaçlama firmaları uygun böcek ilaçlama fiyatları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Korsan birçok firma insanları kandırmakta ve onlara sağlık sorunları yaşatmaktalar. Bu firmaların kucağına düşen bireyler ciddi sağlık sorunları yaşarlar. Kullanmış oldukları sahte ilaçlar kimyasal ve zehir olan birtakım maddeleri içerdiklerinden dolayı bilinçsizce fazla kullanılması durumunda gıda zehirlenmesi, solunum güçlüğü, astım gibi sonu ciddi boyutlara ulaşacak hastalıkların yaşanmasına neden olurlar. İlaçlama yaptıracağınız firmanın sağlık bakanlığınca onaylı olup olmadığına dikkat etmeniz çok önemlidir. Doğal ortamlarında besin bulamayan canlılar çeşitli yollar ile toplu yaşam alanlarımıza gelirler. Özellikle kalabalık nüfusa sahip olan illerde büyük bir sorun haline gelmişlerdir. İlaçlama oldukça önemli bir iştir. Burada söz konusu olan insanların sağlıklarıdır. Dikkatli ve özenli davranılması gerekir. Esenyurt ilaçlama servisleri uzman ve donanımlı kadrosu ile evlerimize gelen karafatma, hamam böceği, halı böceği, tespih böceği, yılan, kertenkele, güve, pire, bit, bitki biti, danaburnu, kırkayak, der böceği, polen, kalorifer hamam  böceği, arı, yaban arısı, fare, ev faresi, çatı faresi, örümcek, tatarcık, akar, mite ve daha birçok böcek türü için ilaçlama hizmeti vermektedir.

Esenyurtta ,Kıraç,yeni mahallle,örnek mah,saadetdere mah.incirtepe mah.inönü mah.yeşilkent mah.pınar mah.fatih mah.kuruçeşme mah.ardıçlı mah.mehterçeşme mah.talatpaşa mah.güzelyurt mah ,yeşilyurt mah ,akçaburgaz ve merkez mah olmak üzere tüm mallelere  servisimiz vardır.

Esenyurt ilaçlama firmamız sağlık bakanlığınca onaylı olup günün her saati müşterilerine ilaçlama hizmeti vermektedir. İlaçlarımız ziraat mühendislerinin kontrolünden geçerek hazırlanmaktadır. Müşterilerimize % 100 garanti vermekteyiz. Sizde bu zararlı haşere ve kemirgenler ile karşılaştığınızda Esenyurt böcek ilaçlama şirketlerinden yardım alabilirsiniz.

Furkan böcek İlaçlama Şirketi tarafından hizmet almak için bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

  Esenyurt   mahalleleri  ve   bölge  kısım  tarifi

Akevler Mahallesi  Esenyurt : Akaveler mahallesi eski talatpaşa ve güzel yurdun ortasında regnum , özyurtları,mill park ve eskidji baazarı da kapsayan  limanyolu  ve bahçeşehir istikameti yoluna cephe yine talatpaşa ve  güzel yurt mahallerinin arasında bulunmaktadır.Ulaşım açısından sıkıntısı olmayan ve gayrimenkul açısından yarırım yapılabilecek bir konumda.furkan haşere ilaçlama olarak  bu bölgede hizmet vermekteyiz.

Akçaburgaz Mahallesi  Esenyurt : Akçaburgaz esenyurtdun eski mahallerinden olup hadımköy yolu ,evren sanayi sitelerine komşu aynızamanda alkent 2000 ve ( D 100 ) TEM oto yoluna cephe iş imkanının oldugu ve işçi kesiminin  bulundugu mahalle furkan  ilaçlama firmamız tarafından sıkça ilaçlama yapılan bölgeler arasında yer almaktadır.

Akşemseddin Mahallesi Esenyurt : Akşemseddin mahallesi yeni bir mahalle olup incirli mahallesinin bir bölümünün aldıgı bir bölgedir tabela duragından başlamak üzere sınırı avcılar yeşilkent,esenyurt bahçeşehir yolu,incirli mahallesi meydana getirmektedir.mahallede okul,cami,cem evi,stad ve toki konutları bulunmaktadır.furkan böcek ilçlama olarak sıkça gitmiş oldugumuz ve memnuniyet oranı yüksek mahallerimizdendir.

Ardıçlı Mahallesi Esenyurt : Ardıçlı  mahallesi eski mahallerimizden olup ismini ardıçlı evlerden almaktadır.konum itibariyle esenkent mh.,selehaddin eyyübi mh,örnek mh.süleymaniye mh ‘sinin ortasında altından bahçeşehir avcılar çevre yolu üstünden avcılar esenket yolu geçmekte olup özyurtlar outlet ,ilk okul,lise,cami,kiptaş gibi  hayatınızı kolaylaştıracak yatırımları mevcut yatırım açısından gayet güzel bir mahalledir.furkan böcek ilaçlama olarak sıkça gitmiş oldugumuz mahallerdendir.

Aşık Veysel Mahallesi Esenyurt : Aşık veysel mahallesi yeni mahallelerden olup esenket mahallesinin bir kısmından meydana gelmektedir.esenketin üst kısmı olup tarif olarakta  süleyman demirel yolu ve hoşdere -esenyurt yolu arasında sitelerden oluşan bir mahalledir.mahalle içinde özel hastahane,okul mevcut ve ulaşım sıkıntısı bulunmamaktadır.Emlak degeri olarak her geçen gün kendini katlamaktadır.Furkan böcek ilaçlama olarak aşık veysel mahallesindede faliyet göstermekteyiz.

Atatürk Mahallesi Esenyurt : Atatürk mahallesi ,hürriyet ve necipfazıl kısakürek olarak 3 parçaya yarıldı.atatürk mahallesi eski adıyla kuruçeşme bölgesine verilmiş bir mahalle olarak hadımköy yoluna cephe ve hürriyet ,osmangazi,gök evler,istiklal mahallerine komşu  tüyap,taypa,metrobüs duragına yakın içide okul,cem evi,ögrenci yurdu ,fabrika gibi avantaj sağlayacak yapılar bulunmaktadır.furkan böcek ilaçlama olarak haşere kontürolu konusunda başarıyla bu mahallemizde hizmet vermekteyiz.

Bağlarçeşme Mahallesi Esenyurt : Bağlarçeşme  esenyurt’un eski mahallesi olup şuanda örnek mh.pınar mh.fatih mh.kapadık mh ve yeniket mahallesi arasında yer almaktadır.konum itibariyle esenyurt esenket yoluna cephe eski merkez mahallesini de içine almış durumda içinde kaymakamlık,lise,ilkokul,sağlık ocagı,esenyurt meydanı,otel,alışveriş merkezi,cami gibi birçok binayı baraındırmakta ve esenyurt ‘un en prestijli mahallerinden biri konumunda şiddetle sizlere tavsiye edebilecegimiz mahallerimizdendir.Furkan böcek ilaçlama firmamızın merkezi bağlarçeşme mah.bulunmakta ve diger tüm semtlerimize hizmet vermekteyiz.

Balıkyolu Mahallesi Esenyurt :Balıkyolu mahallesi eski balıkyolu caddesinin ortalarıdan başlamakta olup yeniket mahallesinin birkısmı ve inönü mahallesinin bir kısmından meydana gelmiştir.konum itibariyle avcılar,bahçeşehir otoyoluna cephe ve okul,cem evi,cami,market,sağlık ocagı gibi binalar mevcut furkan böcek ilaçlamanın ilaçlama hizmeti vermiş oldugu mahallelerden dir,

Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi Esenyurt :Barbaros hayrettin paşa mahallesi eski cumhuriyet mahallesinin bir kısmından meydana gelmiş bulunmakta şuan gökevler ve cumhuriyet mahallesi arasında E5 e cephe konum itibariyle çok güzel bir yere sahiptir,furkan böcek ilaçlama olarak ilaçalma hizmeti vermiş oldugumuz kısımlar arasında yer almaktadır.

Battal Gazi Mahallesi Esenyurt  : Battal gazi mahallesi istiklal mahalesinin bir kısmından meydana gelmiş konum itibariyle kıtaç fabrikalara cephe istiklal mahallesine komşu durumdadır ulaşım itibariyle ufakta olsa sıkıntı yaşanmaktadır,furkan böcek ilaçlama olarak battal gazi mahallesi de ilaçlama hzmetimiz mevcuttur.

Cumhuriyet Mahallesi Esenyurt  :   Cumhuriyet mahallesi yeni mahellerin oluşmasıyla ufalmış fakat E5 e cephe olma konumunu kaybetmemiş durumda konum olarak metrobüs duragına yürüme mesafesinde olup ulaşım sıkıntısı bulunmamaktadır ,ilaçlama firmamız bu mahallemizede hizmet vermektedir.

Eksinoz Mahallesi Esenyurt :   Ekşinoz mahallesi yeni mahallelerden olup talatpaşa ve fatih mahallesinin bir kısmından meydana gelmekte fatih mahallesi ve talat paşa mahallerinin sonunda olup avcılar , bahçeşehir liman yoluna cephe ve avcılar esenkent yoluna bitişik konumuyla kendine yer bulmuştur.furkan böcek ilaçlama firmamızın hizmet verdigi mahalllerdendir.

Esenkent Mahallesi Esenyurt :  Esenket mahallesi eski mahallerden olup konum titbariyle Tem otoyoluna cephe ardıçlı mahallesi ve aşık veysel mahallelerine komşu durumda ulaşım ve sosyal alan itibariyle güzel mahallerimizden olan esenkent ‘ te böcek ilaçlama hizmetimiz vardır.

Fatih Mahallesi Esenyurt :  Fatih mahallesi genelde roman vatandaşlarımızın yaşamakta oldugu güzel ve konum itibariyle sıkıntı yaşamayacagınız eski mahallerdendir.esenyurt böcek ilaçalma firmanız olarak furkan böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.

Gökevler Mahallesi Esenyurt : Gökevler mahallesi cumhuriyet mahallesinden kopmuş olup yeni mahllerimizden dir.konum itibariyle E 5 ve hadımköy yollarına cephe tüyap,kaya ramada,outopia,kristalşehir,kardeşkent,oguz kent gibi prestijli yapıların oldugu metrobüs duragına yürüme mesafesinde mahallemize furkan böcek ilaçlama haşere ilaçlama hizmeti vermekte.

Güzelyurt Mahallesi Esenyurt : Güzelyurt mahallesi eski mahallerden olup konum itibariyle E5 e cephe metobüse yürüme mesafesinde olup emlak degeri bakımından büyük gelişmelerin oldugu mahallemize furkan böcek ilaçlama olarak ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Hürriyet Mahallesi Esenyurt : Hürriyet mahallesi esenyurtun yeni mahallerinden olup atatürk mahallesinin bir kısmından meydana gelmiş star towers gibi altında bankaların bulundugu prestijli bir sitenin de içerisinde bulundugu mahalle arkasına atatürk mh.çevresinde piri reis,necip fazıl kısakürek ve istiklal mahallleri bulunmakta olup furkan böcek ilaçlamanın hizmet verdigi mahallerimizden biridir.

İncirtepe Mahallesi Esenyurt : İncirtepe esenyurt’un eski mahallesi olup avcılar esenket yoluna caphe ünüversite,yeni belediye binası ,bankalar ve ulaşımın sıkıntısız oldugu mahallerimizden olup furkan haşere ilaçlama hizmeti vermektedir.

İnönü Mahallesi Esenyurt : Eski mahalllerimizden olup Eskule ve meydan ‘ a yakınlıgıyla prestij sağlamış aynı zamanda avcılar liman yolu bahçeşehir yonunun içinden geçtği mahallemiz gayrimenkul yatırımcılarına ve mahalle sakinlrine  kazanç sağlayacaktır,furkan böcek ilaçlama firması olarak hizmet verdigimiz mahallelerdendir.

İstiklal Mahallesi Esenyurt : İstiklal mahallesi eski mahallelerimizden olup kıraç fabrikalara cephe olmakla birlikte işçi kesimine ve çogunlukla göçmen vatandaşlarımıza ev sahipligi yapmaktadır.furkan böcek ilaçlama firması olarak ev ve işyeri ilaçlamasında hizmet sunmaktayız.

Kapadık Mahallesi Esenyurt : Kapadık mahallesi esenyurt ‘un yeni mahlellerinden olup istiklal mahallesinden ayrılan bir bölgemiz fabrikalara ve istiklala mahallesine cephe işçi kesiminin ev sahipligi yaptıgı mahallemize peryodik olarak ilaçlama hizmeti veren furkan böcek ilaçlama firması bulunmaktadır.

Koza Mahallesi Esenyurt : Koza mahallesi yeni mahellelermizden olup esenket mahallesinden kopan ve şuan akçaburgaz  ve aşık veysel mahallesine komşu evren oto sanayii sitesine komşu aynı zamanda Tem oto yoluna cephe durumda.bu mahallemizdeki haşere kontrol hizmeini furkan böcek ilaçlama firmamız üstlenmiştir.

Namık Kemal Mahallesi Esenyurt : Namık kemal mahallesi saadet dere mahallesine komşu olup E 5 e yürüme mesafesinde gayrimenkul degerini arttırmış sakin ve çokça tercih edilen mahallerimizden olup içinde prestij park,sembol istanbul,renault bika  gibi büyük projelerin bulundugu bir konumda yer almatadır.haşere ilaçlama sektörünün liderlerinden furkan böcek ilaçlama firması bu alanda hizmet vermektedir.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Esenyurt : Mehmet akif ersof mahallesi eski güzelyurt ve mehter çeşme mahallerinden kopan ikisi arasında yer alan mahallemiz ilaçlama hususunda furkan böcek ilaçlamaya yaptırdıgı işlerden menun.

Mehter Çeşme Mahallesi Esenyurt : Mehterçeşme mahallesi eski mahallelrimizden olup içinde şehitler parkı ve gaziler parkı yanı sıra ,bim,A101 gibi konumunu ve degerini yükselten yapı ve mekanlara sahip gayrimenkul degeri yüksek olan mahallemiz eski olması sebebiyle haşerelerin çokça oldugu mahalllerden ve peryodik ilaçlama yapılması gerken yerlerdendir bu hususta furkan böcek ilaçlama hizmer sunmaya hazırdır.

Mevlana Mahallesi esenyurt : Mevlana mahallesi yeni mahallerimizden olup konum itibariyle metrobüse yürüme mesafesinde ve E5 e cephe olmakta,güzel mekanların ve sitelerin bulundugu bu mahallemizde yatırım yapanlara kazandıran mahallemiz furkan böcek ilaçlamanın gelmesiyle ilaçlama hizmetini almaktadır.

Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi Esenyurt : Necip fazıl kısakürek mahallesi hürriyet,piri reis  gibi mahallere komşu olmakla birlikte hastahaneye yürüme mesafesinde ilaçlama hizmeti olarak furkan böcek ilaçlama tercih edilmektedir.

Orhangazi Mahallesi Mahallesi Esenyurt : Orhan gazi mahallesi bogazköy olarak ta tabir edilen mahalenin esenyurtta bağlı olan  ve hala toki nin proje yaptıgı bölgede olup fabrikalara cephe iş bakımından alternatifi bol bir mahalla. haşere konusunda haşerelerle mücadelede furkan böcek ilaçlama tercih edilmektedir.

Osmangazi Mahallesi Esenyurt : Osman gazi mahallesi istiklal mahalesinin üst kısmından oluşan evlerin az oldugu çogunlugun fabrika oldugu bir mahallemizdir cephesi beylükdüzü-hadımköy yoluna bakan mahallemiz ilaçlama işlerini furkan böcek ilaçlama aracılıgı ile yapmaktadırlar.

Örnek Mahallesi esenyurt : Örnek mahallesi esenyurt tun eski mahallerinden olup avcılar -esenket yoluna cephe  haşere konusunda ilaçlama yaptıgımız semtlerin başında gelmektedir.

Pınar Mahallesi Esenyurt : Pınar mahallesi eski mahallelerden olup esenyurt  meydana yürüme mesafsinde fatih mh.bağlarçelme mh.komşu olup esenyurt devlet hastahanesine yürüme mesafesinde turgut reis ve ulumanlar projeleriyle mahalleye deger katmakta,mahallenin haşereler konusunda sıkıntılı oluşu furkan böcek ilaçlama nın neden tercih edildigini göstermektedir.

Piri Reis Mahallesi Esenyurt : Piri reis yeni mahallerden olup hürriyet,necip.f,kısa kürek mh.yeşilkent mah,cumhuriyet mahalleri arasında şuanki papatya residence,ist han evleri ve beylik pazarının bulundugu yerde olmakla beraber haşere ilaçlama alanında furkan böcek ilaçlamanın sorumlu oldugu bölgelerden biri.

Saadetdere Mahallesi Esenyurt : Saadet dere mahallesi eski mahallerden olup metrobüs duragına yürüme mesafesinde E 5  ‘e cephe torium ve okulların bulundugu sakin güzel pirim yapan bir mahalle ,ilaçalma alanında furkan böcek ilaçlamanın hizmet vermiş oldugu yerlerden.

Selahaddin Eyyübi Mahallesi Esenyurt : Selehaddin eyyübi yeni bir mahallemiz olup büyük bir kısmı evren sanayi sitesi olan Tem oto yoluna cephe örnek mah. komşu sakin bir mahalle.ilaçlamaya ihtiyaç duyduklarında ilk aradıkları firma furkan böcek ilaçlama

Sultaniye Mahallesi Esenyurt : sultaniye mahalleside esenyurt’a  ismi yeni verilen mahallerden konumu esenket ve inönü mahalelerinin arasında kızılay ek binası,nufus dairesi ve meydana yürüme mesafesinde sakin güzel avcılar-bahçeşehir ve avcılar esenket oto yollarına bitişik durumda,

Süleymaniye Mahallesi Esenyurt : Süleymaniye mahallesi konum olarak ardıçlı mh.ve yeniket mahallesinden kopmuş  semt pazarı nın bitiminden başlayan mahalle haşere ilaçlama konusunda duyarlı ve anlayışlı

Şehitler Mahallesi Esenyurt : Şehitler mahallesi eski istiklal mahalesinden kopan ve şuan necip fazlı kısakürek,battalgazi mahalleleriarasında yer alan ve sık sık ilaçlama yapılan bir mahallemiz olup ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Talat Paşa Mahallesi Esenyurt : Talat paşa mahallesi degişmeyen aynı isminde kalan mahallerden olup konumu fatih mah.ak evler,mehterçeşme mahalelerinin arasında ilaçlama hizmetine ihtiyaç duyan bir mahallemiz.

Turgut Özal Mahallesi Esenyurt :Turgut özel mahallesi yen bir mahallemiz bulundugu konum itibariyle namıkkemal ve saadetdere mahalerine komşu esenyurtdun avcılar sınırına dayanmış metrobüse yürüme mesafesinde torium,otoport gibi projelere ev sahipligi yapmakta ve ilaçlama alanında furkan böcek ilaçlamayı tercih temektedirler.

Yenikent Mahallesi  Esenyurt : Yeniket mah.eski mahallerimizden olup avcılar – esenket yoluna cephe meydana yürüme mesafesinde konum olarak çok güzel  özyurtlar outlet,emniyet müdürlügü ve meydana yakın olması itibariyle tercih edilmektedir.ilaçlama hizmetini furkan böcek ilaçlama yapmaktadır.

Yeşilkent Mahallesi  Esenyurt : Yeşilkent esenyurtdun eski mahallerinden olmakla birlikte innovia , imamhatip lisesi gibi projelere site ve residence lere ev sahipligi yapmakta furkan ilaçlama hizmet verdigi mahallelerden.

Yunus Emre Mahallesi  Esenyurt : Yunus emre esenyurt tun en dogusunda rakımı alçak bölgesinde küçükçekmece gölüne cephe cami,cem evi,okul ve ulaşımın bulundugu bir mahallemiz.ilaçlama alanında furkan böcek ilaçlamayı tavsiye ettigimiz mahallerden.

Zafer Mahallesi Esenyrut : Zafer mahallesi fabrikaların agırlıkta oldugu bir bölgede yeni bir mahallemizdir ilaçlama hizmeti verdigimiz malllelerimizden dir.

 

İstanbulun her yerine 40 tel den başlayan fıyatlarla Jel ve sıvı ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Bİlgi için : 0212 689 05 72 -0541 870 41 14 -0546 865 15 73