Hadımköy bina ilaçlama daire ve iş yeri ilaçlaması yapmaktayız.

Hadımköy bina ilaçlama : Hadımköy bina ilaçlaması yapan site ilaçlaması yapan müşterilerimize %40 indirim yapıyoruz.Bina ilaçlamanızı ister kokulu ,ister kokusuz veya jel ilaçlama yönteleriyle yaptırın.ilaçlama firmamızın bu büyük indirimini kaçırmayın,yazın sıcagında haşereler çogalmadan ilaçlama işlemini aksatmayın.

Hadımköy bina ilaçlama nasıl yapılır :  

Bina kokulu ilaçlama : Bina kokulu ilaçlama olacaksa bina komple boşaltılması gerekmekte,ilaçlama işlemi yaptırmayan var ise uzman personelimizden bilgi almak kaydıyla ilaçlama yaptırmadan evinde rahatça kalabilir.ilaçlama yapılmadan evde yaşayan canlılar balık,kedi,köpek gibi hayvanlar tahliye edilir.Evde açıkta hava alacak şekildeki gıda maddeleri kaldırılır.

Bina kokusuz ilaçlama : Bina kokusuz ilaçlama yapılacaksa hayvanlar kısa bi süretahliye edilir,açıkta olan gıda maddeleri kaldırılır evde bebek varsa çıkartılır geri kalan kişilerin astım,bronşit,nefes darlıgı yoksa kalmalarında sakınca bulunmuyor.

Bina jel ilaçlama : Bina jel ilaçlama yapacaksa herhangi bir eşyanın yada canlının çıkmasına gerek yok,gıda maddeleri ve evde bulunan ev sahiplerinin çıkmasına gerek olmadan ilaçlama işlemi yapılır.

Tel: 0212 689 05 72 – 0541 870 41 14