böcek ilaçlama,haşere ilaçlama,ilaçlama firması

 

 

                   

• Furkan böcek ilaçlama 7/24 Hizmetinizdeyiz

Gerçekçi olmayan ilaçlama fıyatlaına güvenmeyin sağlık bakanlıgı onaylı ilaçları tercih edip sağlıgınızı ve aylenizin sağlıgını  tehlikeye atmayın yaptırdıgınız ilaçlama yöntemlerine ve ilaç markalarının güvenirligine dikkat edin . Günümüzde ilaçlama fıyatları  20-30 TL ye kadar  düşmüş görülmekte ancak bu fıyatlara kanmayın sağlık bakanlıgı onaylı ilaçların maliyeti yüksek oldugundan bu fıyatlara ilaçlama yaptırmak mümkün degil korsan ve tarım ilacı ile maliyeti düşüren firmalara itimat etmeyin sağlıgınızı tehlikeye atmayın.

 • Gelin birlikte bir fıyatlama analizi yapalım  aşağıdaki tabloya göre mekanın büyüklügü , mekanın özellikleri ,haşerenin yogunlugu ,uygulanacak ilacın türü ve fıyatı baz alındıgında  buna işçilik ve yol masrafı  eklendiginde bir ilaçlama bedeli 50 tl nin altında olması mümkün degildir .

 • Bu bilgi ve tecrübelere dayanarak sizlerinde sağlıgınızı tehlikeye atmamak için biz işin uzmanlarına güvenip tecrübeli ellere işi bırakmanızı tavsiye eder ve  bu uygulamaya görede en iyi fıyat garantisi vermeyi her zaman kendimize ilke ednmeyi görev buluyoruz saygılarımızla.

  Mekanın büyüklüğü (m2 )  

 • Mekanın özellikleri

 • Mekanda bulunan haşerenin türü   

 • Haşerenin yoğunluğu  

 • Uygulanacak ilacın türü

 • Bu analizlere  yol masrafı ve işçilik ücreti ekleyerek kendinizde  bir fıyat analizi yapabilirsiniz

 • Ayrıntılı bilgi için:

ilaclama_fiyatlari

 

 

 

 

 

 

 

 

             

 

 

 

NOT: İlaçlama fıyatları konum,mekan ve metrekare ye göre degişkenlik göstermektedir.             İlaçlama tablosundaki fıyatlar minimüm fıyatlardır .Bu durum firmamızın insiyatifindedir.

fıyatlar gerçekçimi

 

Belirlenen fiyatların  20 -30 tl olması bu şekilde gerçekdışı olmasının sebepleri; firmaların kullandığı argümanların kalitesizliği, dolayısıyle etkin olmaması veya yüksek fiyatlar ile kaliteli görünmeye çalışma içgüdüsüdür. Her iki fiyat normları da hiçbir zaman profesyonel ve gerçekçi değildir. Bu nedenle böcek ilaçlama fiyatları makul derecede olan firmaların tercih edilmesi kalite açısından bir etmendir.

İstanbul genelinde tüm ilçelerde uygun fiyatları profesyonel çözümleri ile insan sağlığı alanında mücadele etmeye devam. Birçok belediye ile çalışmış olan firmamız belediye ilaçlama hizmeti alanında üstlendiği görevleri başarı ile yerine getirmenin gururunu yaşamaktadır. Sağlık bakanlığı onaylı ilaçları ve tam eğitimli uzman personeli ile sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, aynı zamanda memnun kalınmayan bir ilaçlama hizmetini gerekli durumlarda ücretsiz olarak tekrar vermektedir.