iSTANBULUN HER YERİNE SERVİSİMİZ MEVCUT

STERİLİZASYON : Yapıldığı ortamda Tüm canlı mikro organizma ve bakteri çeşitlerini Yok eder.Bu uygulama ulv ve pulvizatör makinaları ile profesyönel ekiplerce yapılmalı.

Kullandığımız İlaçlar Virüsit olup Corona virüs ( covid 19 ) , sars,kuş gribi , tüm bakteri ve mantar gurupları için bulundugu ortamı sterlize eder.

DEZENFEKSİYON : Cansız alanlarda bulunan micro organizmaların hastalık oluşturmayacak düzeye indirilmesi. Bu uygulama ulv ve pulvizatör makinaları ile profesyönel ekiplerce yapılmalı.

DEZENFEKSİYON VE STERİLİZASYON İŞLEMLERİ İÇİN

0212 689 05 72 – 0546 865 15 73 – 0541 870 41 14

Dezenfeksiyon hizmetleri : Dezenfeksiyon hizmetlerini yaparken kaliteli ilaçları kullanmaya dikkat etmeli.İnsan sağlıgına ve hayvan sağlıgına uygun ilaçlar tercih edilmeli.Profesyönel bir ekip ve sağlık bakanlıgı onaylı ruhsata sahib firmaları tercih etmekte ilk önceliginiz olması geremetedir.

Mikrobisidal etkinligin gücüne göre üç ayrı dezenfeksiyon kategorisi vardır.

Yüksek düzey dezenfeksiyon : Bağzı bakteri sporlarınıda içinde barındıran geniş geniş spektrumlu etkileri vardır. 

Orta düzey dezenfeksiyon : Mikobakteriler,Virüsler,bakteriler ve mantarlarda kullanılır.

Düşük Düzey dezenfeksiyon : Mantarlar,vegetatif bakteriler ve Zarflı virüslere karşı etkili dezenfeksiyonlar.

Kullanılan ilaçlar:

Dünya’nın tüm ülkelerinde kullanılan ve üniversite kitaplarında okutulan dezenfektanları E.P.A onaylı ilaçlar kullanılmakta. corona türleri,sars,Kuş gribi ve şap hatalığına karşı tek etkili olan dezenfektanlar.Soğuk kış aylarını sıcak ve sağlıklı ortam olmasını sağlar.Biyo güvenikte bir numara ilaçlar.

  • Stadyum, park ve bahçeler gibi açık alanlara dezenfektan uygulaması gereksizdir. Hatta ekolojik çevreye zarar verir. İnsanların topluca uzun süre birlikte seyahat ettikleri tren, şehirlerarası otobüs, uçak gibi taşıma araçlarının her seferlerinden sonra bir kez dezenfekte edilmesi yeterlidir.

  • Ancak daha önemlisi bu araçlarda ateş, öksürük ve solunum sıkıntısı olan kişi varsa bu kişilerin maske takılarak izole edilmesidir. Bir metre yakınlarına başka yolcu oturtulmaması önemlidir.

  • Gereksiz ve uygunsuz dezenfektan kullanımı ihtiyaç olduğunda özellikle sağlık kurumlarında bunların temin edilememesine neden olup salgın yönetimini olumsuz etkileyebilecektir.