Biz  Kimiz  ? 

 

Firmamız 3 yıldır sağlık bakanlıgı ve WHO(Dünya sağlık teşkilatı) ‘nun gelişmelerini takip eden ve uygulayan,sağlık bakanlığından ruhsatlı insetisitleri halk sağlığı ve  zirrat mühendisi kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve tecrübeli bir işletmedir. Furkan böcek  ilaçlama ilaçlama sektörüne  başladıgımız ilk günden ititbaren liderlige gözümüzü dikmiş ve başa oynayan firmalar içindeyiz.

furkan ilaçlama iletişim

 

                                                                        Misyonumuz

 

 

İstanbul’da hizmet vermekteyiz. 7/24 karliteli hizmet anlayışı ile 3 yıldır %100 müşteri memnuniyetini hedeflemiş şirketimiz, gelişen kimya sanayi ve teknolojik ilerlemeleri bünyesine dahil etmiştir. Hizmet kalitesinden hiç ödün vermeden hizmeti katlamak amacında olan kuruluşumuz ülkemizde daha kaliteli haşere ilaçlama uygulamalarının gerçekleşmesi noktasında öncü olma özelliği taşımaktadır.

 

                                                                      Vizyonumuz

 

Hizmet verdiğimiz ilçelerin her noktasına 7/24 kesintisiz servis gönderme kapasiteli ilaçlama firmamız, eğitimli personeli ve kaliteli ilaçları ile müşterilerine geçici değil kalıcı çözümler sağlamaktadır. Haşerelerin mekanlardan köklü olarak kaldırılması için gerekli bütün işlemler yapılmakta ve ilaçlamanın her safhasında müşteri temsilcilerimiz tarafından teknik destek sağlanmaktadır. Böylece haşereler mekanlardan uzaklaştırılmaktadır.

 

Not: Uygulama sonrası personellerimiz tarafından mekanınızda bulunan haşere hakkında detaylı bilgi ve ilaçlama sonrası yapılması gerekenler konusunda bilgi detaylı olarak verilecektir.

 

İlaçlama işlemi bittikten sonra personelimizden gerekli yasal belgeleri istemeyi unutmayın !
Not: Furkan İlaçlama aynı zamanda başarılı bir şekilde fare ilaçlama servisi vermektedir. Fare ile mücadele’de tecrübeli kadrosu sayesinde %100 garanti verir.