Zeytinburnu’nda ilk yerleşme İstanbul fethiyle beraber, Kazlıçeşme bölgesinde Kudüslü Papazlar diye adlandırılan toplulukların yerleşmesiyle başlamıştır. Bugün halen o alanı Papaz cayırı denilmektedir. İstanbul’un Türklerin eline geçmesiyle çok eskiden beri kentte ikamet eden Rumlar ile Türkler arasında gerginlik çıkar. Bu anlaşmazlık nedeniyle, Kudüs’lü Papazlar papaz cayırını terk ederler.

furkan ilaçlama şirketi olarak, Zeytinburnu ilaçlama servisimiz ile Zeytinburnu ilçesinde ve tüm mahallelerinde böcek ve haşere ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Zeytinburnunda böcek ilaçlama servisimiz ile en ucuz ve ekonomik fiyatlarla, güvenilir ve garantili ilaçlama hizmeti için furkan ilaçlama şirketimizi arayabilirsiniz.

Zeytinburnu İlaçlama şirketimizce, Zeytinburnunda ilaçlama yapılan mahalleler;Maltepe mahallesi, Seyitnizam mahallesi, Telsiz mahallesi, Çırpıcı mahallesi, Veliefendi mahallesi, Gökalp mahallesi, Yeşiltepe mahallesi, Sümer mahallesi, Nuripaşa mahallesi, Kazlıçeşme mahallesi, Yenidoğan mahallesi olmak üzere tüm mahalle ve semtlerinde ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Furkan böcek İlaçlama Şirketi tarafından hizmet almak için bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.