Esenyurt ilaçlama firmaları : Esenyurt ilaçlama firmaları içinde esenyurtda özgü esenyurtlu esenyurtta İlaçlama yapan firmanızı tercih edin esnaf dostu,esnafı halkı bilen esenyurtluları tanıyan sağlam ve güvenilir iş yapan esenyurt ilaçlamacısı furkan böcek ilaçlamayı seçin bizde sizlerde kazanalım.Bağzı ilaçlama firmalarının sizlerden para koparmak amaçlı yalan dolan ve kötü iş sonucu sizleri kandırmalarına fırsat vermeyin ilaçlama firmamız esenyurtta 7 gün 24 saat hizmet vermektedir sizlerde en kısa süerede bizlere ulaşın esenyurt lunun dostu Furkan böcek ilaçlama firması olarak sağlık bakanlıgının bizlere vermiş oldugu önermiş oldugu ilaçlama yöntemlerini ve ilaçlarını kullanmaya devam edecez.

İlaçlama Alanlarımız ve fıyatlarımız : Ev ,işyerleri,Oteller,Okullar,Devlet Daireleri,Lokanta ve Restaurantlar,Kafe ve Barlar,Fabrikalar,Bakkal ve Marketler,Her Türlü Depolar,Ofis ve İşhanları,Bahçe ve Açık Alanlar,Gemiler ve Tekneler

İlaçlama hizmetleri genel olarak her ortamda aynı olmasına karşın zaman zaman ilaçlamanın yapılacağı ortamlara göre verilecek hizmetler değişkenlik gösterebilmekte ve farklı yöntemler kullanılmaktadır.

İlaçlama fıyatlarımız mesafe ve yapılacak yerin metrekarelerine göre degişiklik gösterebilmektedir.İstanbul avrupa yakasında ve anadolunun metrobüs düzergahına yakın bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

  1. Esenyurt jel ilaçlama fıyatları  40 Tl den  başlamaktadır.
  2. beylikdüzü jel ilaçlama fıyatları  50t l den başlamaktadır.
  3. avcılar jel ilaçlama fıyatları  50 tl den başlamaktadır.
  4. bahçeşehir ilaçlama fıyatları 50 tl den başlamaktadır.
  5. büyükçekmece ilaçlama fıyatları 50 tl den başlamaktadır.

Jel ilaçlama mutfak ve evin kapı dolap içi gibi haşerelerin yogun oldugu bölgelere yapılmaktadır. çocukların erişemeyecegi yerlere yapılmaktadır. Jel ilaçlamanın kokusu yoktur ve hiçbir sağlık sorunu oluşturmamaktadır gayet güvenli ve sağlık bakanlıgı halk sağlıgı ile mücadele ilaç listesinde bulunmaktadır. güvenle kulanıla bilmektedir.jel ve sıvı ilaçlamanın fıyat farkı normalde aynıdır  bağzı yer ve bölgelerde fıyat farkı azda olsa uygulanmaktadır .

Güvenilir bir firma ile  ilaçlama  yaptırıp güven içinde haşerelerden kurtulmak için bizi aramadan ilaçlama yaptırmayınız.

İstanbulun her yerine 40 tel den başlayan fıyatlarla Jel ve sıvı ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Bİlgi için : 0212 689 05 72 -0541 870 41 14 -0546 865 15 73